Registrace věrnostní karty

Zadejte údaje držitele věrnostní karty (osoba která bude kartu předkládat)


Pokud kartu chcete někomu věnovat, zadejte své údaje (zašleme vám další postup pro aktivaci karty)


Jak karta funguje?


Za každý nákup % zpět na kartu

Za každý váš nákup vám vrátíme zpět na kartu 3% z ceny vaší objednávky, body pak opět můžete využít k dalšímu nákupu. Po každé objednávce vám zašleme na email vyúčtování s aktuálním stavem bodů, vyúčtování je možné vyžádat i při objednávce přímo v okénku.

Další výhody věrnostní karty

S kartou Hladáče máte samozřejmě i další výhody, při určitém počtu vašich návštěv vás odměníme nápoji zdarma. Další výhody budeme postupně přidávat, chceme, aby se vám karta co nejvíce vyplatila a používali jste ji rádi.

Jak na registraci karty

Vystavení karty je možné na základě odeslání formuláře na naší stránce www.hladac.cz/club nebo vyplněním registračního formuláře přímo v Hladáči na adrese Špitálské nám. 1068/1, Ústí nad Labem. Při objednání přes web vám zašleme do emailu PIN pro vyzvednutí karty. Počítejte prosím s tím, že karta pro vás bude připravena do následujícího dne k vyzvednutí v okénku. První vystavení karty je podmíněno dobitím kreditu (bodů) ve výši min. 500 Kč, tento kredit můžete využít pro nákup v plné výši. Další přednabití je možné v min. výši 100 Kč nebo na kartu můžete jen sbírat body a platit běžným způsobem. Kartu je možné dobít přes platbní kartu, hotově nebo stravenkami.

Věrnostní karta jako dárek

Kartu můžete i darovat, při registraci karty zadejte vždy údaje držitele karty, který bude kartu používat.

Postup při ztrátě karty

O ztrátě vaší karty nás informujte z emailu, na který je karta registrována, vaší kartu zablokujeme a pokud budete chtít vystavíme vám novou, poplatek za vystavení náhrady ztracené karty je 50 Kč.